Baskı Öncesi Hizmetler üç temel operasyondan oluşmaktadır: Still-Life Fotoğraf, Grafik ve Renk Reprodüksiyonu, Mürekkep Üretimi. Baskı öncesi operasyonların amacı yüksek ve sürdürülebilir kalitede baskı elde edebilmenin yanında, tasarım, klişe, özel renk, imaj/fotoğraf çekimi gibi aciliyet ve titizlik gerektiren süreçleri bir arada toplayarak müşterilerimizin ambalaj sürecini kolaylaştırmaktır.
Baskı Öncesi Hizmet birimlerde bulunan yetkin ve tecrübeli ekibin bilgisi, yapılmış olan yatırımlar ve teknolojiler ile birleşerek kusursuz bir ürün ve iş akışı sağlamaktadır.

STILL-LIFE Fotoğraf Stüdyosu

Yüksek çözünürlükte, keskin ve doğru ışığa sahip görseller olmadan göz alıcı tasarımlar yaratmak neredeyse imkansızdır. Aynı şekilde kaynak dosyalarının yetersiz olması iyi bir baskı sonucu almayı da oldukça güçleştirir. Bu nedenle fabrikamız bünyesinde, ihtiyaç durumunda kullanılması amacıyla, müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz Still-Life Fotoğraf stüdyosu bulunmaktadır.


Devamı

Grafik & Renk Reprodüksiyonu

Tasarımların baskıya hazır hale getirilmesi, baskıda yaşanabilecek problemlerin önceden tespit edilmesi ve renk doğruluğu/tutarlılığı için bünyemizde Grafik & Renk Reprodüksiyonu Birimi bulunmaktadır. Baskı öncesinde iletilen fiziki ya da dijital baskı örneğinin nihai baskıya çok yakın olması için renk yönetim sistemlerimiz, klişe/silindir üretim sistemlerimiz ve mürekkep üretim sistemleri senkronize olarak çalışmaktadır.


Devamı

Mürekkep Üretimi

Mürekkep, renk doğruluğunun yanında ambalajda bir çok farklı teknik amaca hizmet eder. Sıcaklık dayanımı, kimyasal dayanımı ve ışık dayanımı gibi özellikler farklı türde mürekkep içerikleri ile sağlanabilmektedir. İntermat tüm özellikli ve yüksek performans mürekkepleri kendi bünyesinde üretebilen mürekkep tesisi ile renk devamlılığından taviz verilmeden üstün performanslı ambalajları rahatlıkla üretmektedir.


Devamı