HAKKIMIZDA

Merkezi ve fabrikası İstanbul’da olan İntermat, gıda, hijyen, sağlık ve endüstriyel sektörleri için güvenilir esnek ambalaj ürünleri üretmekte ve müşterilerinin esnek ambalaj ile ilgili tüm ihtiyaçalarına üstün hizmet kalitesiyle yanıt vermektedir.

ÜRÜNLERİMİZ

İntermat’ın uzmanlaştığı ürün gruplarının ortak yönü insan sağlığına doğrudan etkisi olan ürünlerin korunmasıdır. Gıda, Hijyen ve Sağlık, Endüstriyel sektörlerinde kullanılan esnek ambalaj çeşitlerimiz ürünlerinizin ihtiyaç duyduğu korumayı en üst seviyede sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek için bünyemizde bulunan baskı öncesi hizmetler üretilen ürünlerin kusursuz olmasında büyük rol oynamaktadır. Üretim hizmetlerinin öncesinde ya da sonrasında sunduğumuz teknik servisler ile müşterilerimiz ambalaj ile ilgili çeşitli iyileştirme çalışmalarına da ulaşmaktadırlar.

Tarihçe

1989 yılında maya üreticileri için özellikli ambalaj ürünleri üretmek amacıyla kurulan İntermat, ilerleyen yıllarda insan sağlığının merkezde olduğu gıda, hijyen ve sağlık sektörlerinde kullanılan ambalajlarda uzmanlaşmıştır.

Devamı

Pak Topluluğu Hakkında

Temeli Türkiye Cumhuriyeti ile eş zamanlı, 1923 yılında, Prof. Mustafa Nevzat ilaç laboratuvarının kurulmasıyla atılan Pak Topluluğu, bu alandaki titizlik ve özenini 1973 yılından itibaren gıda sektörüne yansıttı.

Devamı

Çevre

Grubumuz tüm üretim faaliyetlerinde çevre ve insan sağlığını korumayı birinci önceliği olarak görüyor. Bu doğrultuda çevre ile ilgili faaliyetlerini TS EN ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi’ne uygun olarak ve sürekli gelişim içinde gerçekleştiriyor.

Devamı

Kalite Politikası

İntermat, ürünlerinin en üst kalitede, devamlı ve tutarlı olarak üretildiğinin kontrolünü sağlayan bir çok kalite sistem standartının yanı sıra, sosyal, çevresel ve bireysel alanlarda da dünya standartlarında çalıştığını kalite politikalarıyla güvence altına almaktadır.

Devamı

KVKK Aydınlatma Metni

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında bulunan mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetler çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılmasına ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Devamı

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Türk Ticaret Kanunu’nun 1524’üncü maddesi uyarınca sitemizde yayınlanan içeriğin güvenli elektronik imza ve zaman damgası ile yüklendiği, yüklenen içeriğin güvenli ortamda tutulduğu, içeriğin erişime hazır bulundurulduğu, güvenli olarak arşivlendiği elektronik ortama buradan ulaşabilirsiniz.

Devamı