İntermat tüm süreçlerini üç ana hizmet grubunda toplamaktadır.

Baskı Öncesi Hizmetler ambalaj üretiminin temelini oluşturur. Bunlar tasarım sürecinde kullanılacak görsellerin hazırlanması için Still-Life Fotoğraf Stüdyosu, gelen tasarımların baskıya uygun hale gelmesi için işlendiği Grafik ve Renk Reprodüksiyon servisi ve üretim ile entegre Mürekkep üretimidir.

Üretim Hizmetleri ambalajın üretildiği süreçlerin tamamını kapsar. Fleksografik ya da Rotogravür baskı, solventli ya da solventsiz laminasyon, cold-seal ya da farklı lak kaplama uygulamaları, kürlenme, dilme, film üretimi bu süreçlerin temel olanlarıdır.

Esnek ambalaj üretiminin yanında müşterilerimizin esnek ambalaj ve paketleme süreçleri ile ilgili ihtiyaçlarına cevap veren Teknik Hizmetler birimi üçüncü ana hizmet grubudur.

Baskı Öncesi Hizmetler

Esnek ambalajı üretim süreçlerinin sorunsuz şekilde yürütülmesi ve yıllarca aynı sıkı toleranslar içinde ambalaj üretilebilmesi için baskı öncesi hizmetler müşterilerimize destek olmaktadır.

Devamı

Üretim Hizmetleri

Esnek ambalaj üretiminin temel süreçleri olan baskı, laminasyon, cold-seal, kaplama, film üretimi ve dilme hizmetleri, teknolojinin tüm yenilikleri kullanılarak sürdürülmektedir.

Devamı

Teknik Hizmetler

Ambalaj birim maliyetlerinin azaltılması, paketleme hatlarının verimliliğinin arttırılması ve firelerin azaltılması gibi bir çok konuda müşterilerimizin 7/24 ihtiyaçlarına cevap verilmektedir.

Devamı